Sme špecialisti na fotovoltické systémy, elektroinštalácie a elektromontáže

Odborníci na fotovoltické systémy

Naša spoločnosť sa zameriava na predaj, inštaláciu a údržbu fotovoltických systémov pre domácnosti a podniky. Ponúkame kompletné riešenia pre výrobu solárnej energie od návrhu a prípravy projektu až po inštaláciu a následnú údržbu.

Špecializujeme sa na navrhovanie a inštaláciu fotovoltických riešení, ktoré spĺňajú jedinečné energetické potreby každého z našich klientov. Máme odborné znalosti, aby sme zaistili, že váš systém solárnych panelov bude efektívny, spoľahlivý a bude mať dlhú životnosť.

Viac o našej ponuke riešení fotovoltických systémov pre domácnosti a firmy sa dočítate na našej webstránke:

Odborníci na fotovoltické systémy - Solar SV
Elektromontáže a elektroinštalácie v novostavbách a pri prerábkach bytov - Solar SV

Odborníci na elektromontáže a elektroinštalácie

Okrem hlavnej činnosti, ktorou je predaj a montáž fotovoltických systémov, náš tím zabezpečuje aj inštaláciu elektrických rozvodov v novostavbách a pri prerábkach bytov i domov. Špecializujeme sa tiež na montáže aktívnych aj pasívnych bleskozvodov pre rodinné domy a priemyselné objekty.

Viac informácií o týchto činnostiach nájdete na našej webstránke:

Spokojnosť zákazníkov na prvom mieste

U nás je spokojnosť našich zákazníkov na prvom mieste. Prispôsobujeme tomu náš celý realizačný proces. Preto náš tím robí nielen všetko preto, aby ste získali systémy vysokej kvality za výhodné ceny, ale aj od nás môžete očakávať individuálny prístup, slušné a profesionálne vystupovanie a služby na najvyššej úrovni.